0
Kína lelépte Japánt a kutatás-fejlesztés területén
2006. december 7. 14:00
[OECD/HWSW] Az idei év végére Kína válik a világ második legnagyobb kutatás-fejlesztési bázisává, állítja a Gazdasági Együttműködés és Fejlesztés Szervezete, az OECD. A párizsi székhelyű szervezet szerint a világ legnépesebb országa idén megelőzi Japánt, és a magasan vezető Egyesült Államok után eredhet.