0
Japánban is elrajtolt a Nintendo Wii játékkonzol
2006. december 4. 09:58
Eseménydús volt a hétvége a japánok számára, hiszen szombaton, december 2-án a szigetországban is piacra került a Nintendo legújabb játékkonzolja, a Wii. A Nintendo korábban 400 ezer darabos nyitókészletet ígért a hétvégére, hogy ezt sikerült-e betartania, hamarosan kiderülhet. Az mindenesetre bizonyos, hogy az üzletenkénti, maximum néhány száz darabos mennyiséget gyakorlatilag órák alatt eladták, sokan a Wii-ért is részt vettek a több órás sorbaállásokon, sorsolásokon.