0
A Vodafone-hoz igazol Beck György, a HP Magyarország vezérigazgatója
2006. november 30. 12:29
A napokban két felsővezető hagyta el a Hewlett-Packard magyarországi leányvállalatát és igazolt távközlési cégekhez. Pár nappal ezelőtt Mezriczky László marketing-igazgató jelentette be, hogy jövőre a Magyar Telekomnál folytatja pályafutását, ma pedig Beck György vezérigazgatóról derült ki, hogy a januártól a Vodafone Magyarország élére áll.