0
Szállítja új adatbáziskezelőjét az Oracle
2007. augusztus 16. 10:07
Az Oracle megkezdte a múlt hónapban bejelentett új adatbázisának, a 11g-nek a szállítását, ám a szoftver egyelőre kizárólag Linux operációs rendszerre érhető el, a windowsos és egyéb változatok megjelenéséről egyelőre nincs hír. A linuxos premier nem véletlen, az Oracle-nél ugyanis már évek óta a Linux az első számú fejlesztési platform. Az Oracle Database 11g ingyenes próbaváltozata már elérhető a vállalat weboldalán, természetesen ez a verzió is Linuxra készült.