0
Nevet vált a legnagyobb hazai internetszolgáltató, az Axelero
2005. április 19. 12:46
Május elejétől új néven, megújult arculattal jelentkezik a legnagyobb hazai internetszolgáltató, az Axelero Internet -- értesült lapunk. A Matávon keresztül a Deutsche Telekom érdekeltségébe tartozó Axelero átveszi az anyacég márkáját, vagyis német mintára a T-Online nevet veszi fel, hasonlóan a Westelhez, amelyből tavaly lett T-Mobile.