0
Érkezik az IBM új adatbáziskezelője, a Viper
2006. április 6. 14:01
Az IBM várhatóan ma adja ki a DB2 adatbázis legújabb változatának, a Vipernek az előzetesét, amely ingyen letölthető és kipróbálható. A szoftver gyakorlatilag release candidate állapotú, vagyis közel végleges kódot ad ki a Nagy Kék annak érdekében, hogy az ügyfelek kipróbálhassák a képességeit. A végleges Vipert a nyár elejére ígéri az IBM.