0
Nagyobb sávszélességen a hazai főiskolák, egyetemek, tudományos intézetek
2006. június 20. 14:08
A Nemzeti Információs Infrastruktúra Fejlesztési Intézetben (NIIFI) ma reggel 6 órakor, a New York-i globális kapcsolódási pont üzembehelyezésével egy időben megtörtént a GÉANT-2 hálózat budapesti elosztó pontjának üzembeállítása. A magyar tudományos élet szereplői számára a GÉANT-2 ugyanolyan feltételeket teremt, mint amilyenekkel a világ legfejlettebb országainak tudományos intézményei rendelkeznek.