Árszabályozással szüntetné meg a magas roamingdíjakat az EU
2006. július 14. 13:36
Hiábavalónak tűnik a mobilszolgáltatók korábbi önkéntes roaming díjcsökkentése, mivel az Európai Bizottság olyan rendeletet terjesztett elő, amely szabályozással szorítaná le a barangolási tarifákat. A Bizottság indoklása szerint az európai roaming indokolatlanul drága, egyáltalán nem tükrözi a költségeket. A beadvány lényege, hogy barangoláskor is a belföldi hívásdíjakat fizessük.