Hivatalosan is bemutatta WiMax-kompatibilis hálózati vezérlőjét az Intel
2006. július 24. 16:07
[Clubic.com] Az Intel ma hivatalosan is útjára bocsátotta következő generációs, WiMax-kompatibilis hálózati vezérlőjét, a Rosedale II kódnéven ismert hálózati kontrollert. A hálózati lapkára épített PCMCIA-kártyák hamarosan a boltok polcaira is kerülhetnek. A vállalat emellett azt is közölte, hogy a WiMax-támogatás legkorábban 2007 végén, 2008 elején válhat a Centrino mobilplatform integrált részévé.