0
Hivatalosan is bemutatkozott a Microsoft Zune lejátszó
2006. szeptember 15. 09:18
A Microsoft csütörtökön bemutatta a novemberre ígért új zenelejátszóját, a Zune-t, amelynek specifikációi nem okoztak meglepetést, az egyik legfontosabb paramétert, a készülék árát pedig továbbra is homály fedi. A redmondi cég jól ráérzett, mikor kell hivatalosan is előrukkolnia az újdonsággal, az első számú rivális, az Apple ugyanis kedden frissítette az iPod termékcsaládot, ahol elmaradtak a várt nagy durranások, Steve Jobsék gyakorlatilag kiszúrták a rajongók szemét olyan újdonságokkal, mint a nagyobb fényerejű kijelző és a hosszabb akkumulátoros üzemidő.