0
Az amerikai mobiltelefon-felhasználók egyharmada tervezi új készülék vásárlását
2002. július 9. 15:12
Az amerikai mobiltelefon-felhasználók közel egyharmada tervezi, hogy új mobiltelefont vesz egy éven belül annak érdekében, hogy olyan új szolgáltatásokkal felszerelt készülékhez jusson, mint a hangfelismerés, a szöveges üzenetküldés és csengőhangok letöltése -- áll egy hétfőn közzétett tanulmányban.