0
Újabb pletykák az ATI következő generációs grafikus chipjéről
2002. március 28. 11:15
[AlternativeReality] Egy olasz internetes hírújság ismét leporolta az ATI következő generációs, egyelőre R300 kódnéven ismert chipjéről szóló régi pletykákat, néhány új információmorzsával egészítve ki azokat. Amint az ismert, több lap és még több felhasználó várta, hogy az ATI által korábban felvásárolt ArtX csoport által fejlesztett chipet a kanadai cég a nemrég véget ért CeBIT kiállításon jelentse be. Azonban ez az esemény elmaradt.