0
A Symantec a Vista betiltását kéri a bíróságtól
2006. május 23. 14:08
Beperelte a Microsoftot a Symantec, a biztonsági cég többek között azt kéri a bíróságtól, hogy tiltsa be a Windows Vista és a Longhorn Server forgalmazását. A kereset szerint a redmondi cég jogosulatlanul használ fel a szoftverekben olyan adattárolással kapcsolatos technológiákat, amelyeket még évekkel ezelőtt a Veritastól szerzett meg. A Symantec 2005 nyarán vásárolta fel a Veritast.