0
Saját formátummal váltaná le a JPEG-et a Microsoft
2006. május 25. 10:15
A Microsoft saját formátummal váltaná le az elterjedt JPEG-et; a vállalat a Windows Hardware Engineering Conference rendezvényen mutatta be a Windows Media Photo előzetes specifikációit. Az új formátumot a Windows Vista már beépítetten támogatja, a Windows XP egy külön kiegészítő letöltésével és feltelepítésével lesz rábírható a WMP állományok kezelésére.