0
Kínában bebörtönzik a netezőket
2002. november 27. 18:04
Kínában börtönbüntetés vár azokra, akik az internetet nézeteik terjesztésére használják, áll az Amnesty International által ma kiadott jelentésben . A nemzetközi emberi jogi szervezet tudomása szerint Kínában legalább 33 embert börtönöztek be az internethasználatot korlátozó törvények megszegése miatt.