0
Az EB vizsgálóbiztosokat küldött Dél-Koreába
2002. december 2. 18:19
Az Európai Bizottság vizsgálóbiztosai ma Dél-Koreába érkeztek, hogy a helyszínen gyűjtsék össze a szükséges bizonyítékokat az ország memóriagyártó vállalatai ellen indított eljárás lefolytatásához, jelentette ma az AFP. A biztosok első lépésben a kormányhivatalok dokumentumait vizsgálják át, és december 12-ig maradnak az országban.