0
A Legfelsőbb Bíróság a fájlcserélők ellen ítélt
2005. június 28. 10:55
[News.com/WSJ/HWSW] A lemezkiadók és filmstúdiók szempontjából elsöprő győzelem született az amerikai Legfelsőbb Bíróságon, amely hétfőn kimondta, hogy a fájlcserélő hálózatokat üzemeltető vállalatok felelőssé tehetők a felhasználók által elkövetett jogsértésekért.