0
Kiszállna az amerikai mobilpiacról a Deutsche Telekom
2005. július 4. 12:30
Megválna amerikai mobilszolgáltató leányvállalatától a Deutsche Telekom -- állítja a vállalathoz közeli hírforrásokra hivatkozva a Wall Street Journal. A pletykák szerint a német távközlési vállalat sokallja a T-Mobile USA hálózatának korszerűsítéséhez szükséges összeget. Az igazgatótanácsban éles viták törtek ki a T-Mobile USA jövőjével kapcsolatban, a hivatalos álláspont szerint azonban végleges döntés csak az év végén várható.