0
A Microsoft kiadta az Exchange 12 első bétaváltozatát
2005. december 20. 11:15
A Microsoft bejelentette ez e-mail, naptár és üzenetküldési szolgáltatásokat biztosító új szervertermékének, az Exchange 12-nek az első bétaváltozatát, amely egyelőre csak egy zárt tesztelői közösség számára elérhető. Az első bétát abból a célból adta ki a Microsoft, hogy az ügyfelek, OEM-gyártók, független szoftvergyártók és rendszerintegrátorok megismerhessék az Exchange 12 működését és visszajelzéseket küldhessenek a Microsoftnak.