0
Napi kétmillió eurós bírságot szabhatnak ki a Microsoftra
2005. december 23. 10:18
[News.com/HWSW] Az Európai Bizottság tegnap arra figyelmeztette a Microsoftot, hogy december 15-ig visszamenőleg akár napi 2 millió eurós büntetést is kiszabhatnak rá, amennyiben nem tesz eleget az antitröszt-ítéletben rá kirótt kötelezettségenek és nem hozza nyilvánosságra a Windows szerverszoftverek kommunikációs interfészeire vonatkozó részletes dokumentációt.