0
Áremelkedés várható a memóriapiacon
2006. január 4. 15:23
A memóriagyártók a kialakult hiány miatt 3-5 százalékkal emelnék a DDR és DDR2 chipek árát -- derül ki a DRAMeXchange adataiból. Az oldal szerint decemberben és januárban is erősebb volt a kereslet a várakozásoknál, főleg miután a gyártók novemberben némileg visszafogták a DDR2 lapkák termelési volumenét, miután hiány alakult ki a támogató Intel alaplapi chipkészletekből.