0
Öt negyedév alatt félmilliárd dollár veszteséget termelt az IBM merevlemez-gyártó üzletága
2002. július 10. 11:07
Az IBM merevlemez-üzletága az utolsó öt negyedév során összesen 515 millió dollár veszteséget termelt -- derült ki az amerikai Értékpapírpiaci és Tőzsdefelügyelethez eljuttatott jelentésből.