0
Továbbra sem jelenik meg Magyarországon a Windows XP Media Center Edition
2005. március 11. 14:21
A Microsoft bejelentette, hogy egyre több országban válik elérhetővé a kifejezetten szórakoztatásra kifejlesztett operációs rendszere, a Windows XP Media Center Edition. A jelenleg csupán pár országban -- Egyesült Államok, Kanada, Kína, Dél-Korea és pár európai ország -- kapható szoftvert még az idén 19 további országban kezdik meg forgalmazni, köztük Legyelországban, Csehországban, Szlovákiában és Törökországban is. Magyarországi megjelenésre egyelőre nem számíthatunk, a vállalat tájékoztatása szerint hazánkban legkorábban 2006-ben jelenhet meg a Media Center Edition, ami 2002-es premierje óta már a harmadik változatánál tart.