0
A Pannon GSM lett februárban a mobilverseny győztese
2005. március 30. 09:53
Februárban a mobil előfizetések száma a január végihez képest 0,33 százalékkal, 28 ezerrel növekedett -- derül ki a Nemzeti Hírközlési Hatóság kedden publikált gyorsjelentéséből. Február végén a három hazai mobilszolgáltató összesen 8 millió 782 ezer előfizetést tartott nyilván és a hónap végére a 100 főre jutó előfizetések száma 87-re nőtt az egy hónappal korábbi 86,7-ről, illetve a 2004. február végi 79,2-ről.