0
Peren kívül megegyezett az Apple a Mac OS X Tiger illegális terjesztőjével
2005. március 24. 11:08
[News.com] Az Apple Computer bejelentette, hogy peren kívül megegyezett egyik volt fejlesztő-bétatesztelőjével, aki az interneten keresztül terjesztette a legálisan birtokába jutott Mac OS X 10.4, Tiger kódnevű, hamarosan végleges változatban is megjelenő új operációs rendszer bétaváltozatát. A vállalat még további két embert vádol hasonló cselekménnyel.