0
A belvárosban mától kipróbálható a mobil videotelefonálás
2005. május 23. 09:49
A T-Mobile február elején hozta nyilvánosságra, hogy az Ericsson Magyarországot választotta ki a harmadik generációs mobilszolgáltatásához szükséges alaphálózati eszközeinek beszállítójaként, ezt a hálózatot pedig alig néhány héttel a szerződés megkötését követően Budapesten már üzembe is helyezték. Ezt követően megkezdődhetett az év végére legalább Budapest belvárosára kiterjedő kereskedelmi 3G szolgáltatás elindításához szükséges tesztüzem.