0
Új MMS-díjszabás a T-Mobile Magyarországnál
2004. december 29. 13:23
A T-Mobile Magyarország már több mint 800 ezer ügyfele használ MMS-képes telefont és küld egyre nagyobb számban képeket, videofelvételeket mobiltelefonról. Elsősorban számukra jó hír, hogy 2005. január 1-től egyszerűbben átlátható tarifarendszer szerint üzenhetnek szöveget, képet, videofelvételeket vagy hangot tartalmazó MMS-ben.