0
Holtvágányra került a legígéretesebb WiMax-fejlesztés az Egyesült Államokban
2007. november 12. 11:42
[TechWorld] A The Wall Street Journal bennfentes információi szerint holtvágányra került a Sprint Nextel és a Clearwire közös WiMax hálózatépítése, noha a két cég júliusban még azt tervezte, hogy 2008 végére már 100 millió embert lát el az Egyesült Államokban a következő generációs vezeték nélküli kapcsolattal. A cégek megosztották volna a hálózatépítéssel kapcsolatos hatalmas költségeket és növelték volna a lefedettséget.