0
Keddtől megszűnhet Magyarország több körzetében is a modemes internet-hozzáférés
2002. szeptember 27. 14:36
Lapunk értesülése szerint jövő hét keddtől (október 1-jétől) több hazai távközlési körzetben szolgáltató ISP-n keresztül nem lehet a megszokott 51-es behívószámokon modemmel csatlakozni a világhálóra: azaz az előfizetők számára megszűnik az internet. A megszűnés oka, hogy a 32, 66, 68, 89, és 95-ös körzetekben szolgáltató Hungarotel felmondta az internetszolgáltatókkal korábban kötött, az 51-es behívószámra vonatkozó szerződését.