0
Postán érkezik az MMS
2003. november 20. 14:19
A Westel a hazai mobilszolgáltatók közül elsőként december 6-tól lehetővé teszi, hogy ügyfelei MMS-ben, akár a mobiltelefonnal készített fotókat bárkinek az országban postai címre, képeslapként is elküldhessék. A Westel MMS-ek a Fotex és a FOTEXnet segítségével gyakorlatilag Magyarország mind a 10 millió lakosához eljuthatnak, a fogadáshoz még mobiltelefon sem szükséges.