0
Tovább növeli gyártókapacitását az LG.Philips LCD
2003. november 21. 13:08
Az LG.Philips LCD Inc. bejelentette, hogy több mint 2,9 billió koreai wonos, körülbelül 2,46 milliárd dolláros befektetéssel létrehozza a vállalat legfejlettebb LCD-gyártó üzemét. Az új üzemben LCD-televíziók és monitorok számára készítenek majd kijelzőket.