0
Közel kétszázezer beteg adatait lopták el két számítógéppel együtt Kaliforniában
2005. április 12. 09:19
[News.com] Az állam legnagyobb adatlopását jelentette be egy kaliforniai egészségügyi csoport: körülbelül 185 ezer jelenlegi és volt beteg pénzügyi és egészségügyi adatait lopták el két számítógéppel együtt. A személyes adatok eltulajdonítását ismét emberi hibák tették lehetővé, a San Jose Medical Group ugyanis két helyi személyi számítógépre másolta le a biztonságos szerveren tárolt adatokat.