0
Rekordnegyedév a Sony Ericsson mögött
2006. január 18. 12:20
Közzétette negyedik negyedéves eredményeit a Sony Ericsson. A japán-svéd mobiltelefon-gyártó vegyesvállalat az év utolsó hátom hónapjában 16,1 millió készüléket adott el, ami éves szinten 28 százalékos növekedést és új rekordot jelentett a vállalat történetében.