0
Az okostelefonokra koncentrál a HP
2006. február 13. 11:58
Az okostelefonok egyre növekedő piacára kíván koncentrálni a HP, ennek érdekében külön részleget hozott létre, amely a méltán népszerű iPaq készülékek értékesítéséért lesz felelős. A divízió élére Dave Rotschild került, aki korábban a Sun Microsystemsnél, a Pixónál, illetve a Netscape-nél dolgozott. Rotschild közvetlen Todd Bradleynek, a HP Personal Systems Group vezetőjének fog jelenteni. A notebookok és PDA-k eddigi felelőse, Ted Clark a továbbiakban kizárólag a noteszgépek fejlesztésével fog foglalkozni.