0
A Pannon GSM kapacitásbővítéssel készül a nyárra
2002. június 7. 13:33
Mint minden évben, a Pannon GSM idén is jelentős kapacitásbővítéssel készült fel a nyári turistaszezonra: Székesfehérvárott üzembe helyezett egy új kapcsolóközpont, amely több, mint 50 százalékkal növeli a várostól a nyugati országhatárig terjedő, a Balatont is magába foglaló régió GSM kapacitását. A magyar tenger partjain körülbelül egy tucattal több bázisállomás várja az idelátogatókat, akik ezentúl a megszokottnál is jobb minőségben beszélgethetnek a Pannon GSM hálózatán.