0
Bogarakat evett a GameCube konzolért folyó verseny győztese
2001. november 5. 11:15
A hétvégén rendezték meg San Franciscoban (CA, USA) a Mit tennél meg egy GameCube-ért verseny döntőjét. A megmérettetésre közel 17 ezren jelentkeztek, közülük került ki a nagydöntő 5 résztvevője.