0
Nagytakarítás a Microsoftnál
2002. február 5. 22:23
[InfoWorld] A Microsoft vezetősége úgy döntött, hogy 25 évnyi programírás, kódolás után eljött az ideje egy nagytakarításnak. A most kiadott rendelet értelmében cég fejlesztői csapatai egy hónapon keresztül nem foglalkoznak új alkalmazások, programok írásával, ehelyett minden idejüket a már meglévő termékekben esetlegesen jelenlévő biztonsági rések felkutatására fordítják.