0
Szombaton újabb játékshow-t rendeznek a MOM Parkban
2002. november 27. 19:06
Az augusztusi rendezvény nagy sikerére tekintettel a MultiPLAY magazin szerkesztősége úgy döntött, hogy november 30-án 10 és 18 óra között második alkalommal is megrendezi a népszerű konzolos játékshow-t. A helyszín ezúttal is a MOM Parkban lévő Palace Mozi előtere lesz, ahol a szervezők ígérete szerint legalább nyolc PlayStation 2, öt Xbox és három GameCube állvány lesz felállítva.