0
A Hitachi leválasztaná ipari alkatrész és fogyasztási cikk üzletágát
2001. szeptember 28. 13:56
[CNET, WSJ] Japán legnagyobb elektronikai gyártója, a Hitachi bejelentette, hogy jövő áprilisban két különálló egységgé szervezné háztartási elektronikai és ipari alkatrész divízióit. A vállalat célja, hogy felgyorsítsa a döntéshozást, megnövelje a hatékonyságot és természetesen csökkentse a költségeket.