0
Bár a hazai fiatalok háromnegyede internetezik, csak minden harmadik háztartásban van internetkapcsolat
2006. november 14. 14:06
Elszomorító adatokat közölt legújabb, 2006 első negyedévi adatokat összegző felmérésében az Eurostat: bár a honlapon megjelent dokumentum szerint itthon a 16-24 éves korosztály 74 százaléka, a 25-54 éveseknek pedig 47 százaléka rendszeresen, legalább hetente egyszer internetezik, csupán a háztartások 32 százaléka rendelkezik internethozzáféréssel.