0
Felszámolják a BenQ Mobile-t
2007. január 3. 09:42
Végnapjait éli a BenQ Mobile, miután az értékesítésére szolgáló erőfeszítések egytől egyig kudarcot vallottak és nem akadt kérő a masszívan veszteséges tajvani-német mobiltelefon-gyártóra. A német törvények szerint a csődhelyzet bejelentését követően legkésőbb három hónappal meg kell kezdeni a felszámolást és egyelőre úgy tűnik, egyetlen vállalat sem érdeklődik a BenQ Mobile iránt.