0
Norvégiában már működik a teljes elektronikus kormányzati ügyintézés
2007. február 7. 14:34
A Sun Microsystems bejelentette, hogy a norvég kormány üzembe helyezte azt a Sun hardveres és szoftveres technológiákat felvonultató rendszert, mely az eNorvégia 2009 program országos bevezetésének alapjául szolgál. Ennek lényege, hogy az ország állampolgárainak webes hozzáférést és támogatást biztosítson minden kormányzati szolgáltatáshoz.