0
Ismét várakozáson felül teljesített az Apple
2007. július 26. 09:44
Rengeteg iPodot és Macintosht adott el az Apple a második naptári negyedévben (ami a cég számára a pénzügyi év harmadikja), amelynek köszönhetően negyedével nőtt a forgalma és közel háromnegyedével a nyeresége. iPhone-ból két nap alatt 270 ezer fogyott a cég szerint.