0
Sorozatban harmadik nyereséges negyedévén van túl a Motorola
2003. április 16. 11:05
A Motorola tegnap délután, a tőzsde zárása után tette közzé első negyedéves eredményeit. A cég sorozatban harmadik negyedévét zárta nyereséggel, a profit az előrejelzéseknek megfelelően alakult.