0
A jövő hét végén mutatja be a Phantom konzolt az Infinium Labs
2004. december 28. 11:14
[Xbit labs] Az Infinium Labs sajtóközleménye szerint végre fellebbenhet a fátyol az eddig homály övezte Phantom játékkonzolról, a vállalat a 2005. január 6-9 között megrendezett Las Vegas-i Consumer Electronics Show (CES) rendezvényen mutatja be először a készüléket a nagyközönségnek.