0
Még a Longhorn előtt megjelenhet a Windows XP következő szervizcsomagja
2005. május 2. 09:59
[Clubic.com] Egy stockholmban megrendezett sajtókonferencián apró részletet árult el a Windows XP harmadik szervizcsomagjáról Steve Ballmer, a Microsoft elnök-vezérigazgatója. A már jóideje fejlesztés alatt álló Service Pack 3 (SP3) a tervek szerint még a Longhorn megjelenése előtt elérhető lesz, azaz várhatóan 2006-ban jelenik majd meg.