Kipróbáltuk: Sony Ericsson W800i - zenére hangolva
2005. november 24. 16:56
Közel 30 százalékkal több mobiltelefont adott el a Sony Ericsson a harmadik negyedévben, mint tavaly ilyenkor. A nagyszerű eredmény főként a vállalat két rendkívül népszerű készülékének köszönhető: a K750 és az első, tavasszal bemutatott Walkman márkájú telefon, a W800 ekkor került piacra. A készülékeket a vásárlók szinte szó szerint elkapkodták az üzletekből, valószínűleg tonnaszámra adhatnánk el belőlük, ha lenne több -- nyilatkozta szeptember végén a Sony Ericsson szóvivője.