0
A VIA venné meg az STMicroelectronics grafikus részlegét?
2002. március 7. 08:39
Válaszul a felröppent pletykákra, miszerint a legnagyobb tajvani chipsetgyártó VIA venné meg az STMicroelectronics asztali grafikus chipekkel foglalkozó részlegét, a VIA megerősítette, hogy valóban tárgyal grafikus céggekkel, azonban a tárgyalások állásáról illetve ezen vállalatok kilétéről mélyen hallgat.