0
November 1-től fizetni kell a SegaNet használatáért
2001. október 23. 17:56
[CNET] A Sega játékfejlesztő vállalat bejelentette, hogy november 1-től a felhasználóknak havi 9,95 dollárt kell fizetniük, hogy csatlakozhassanak a SegaNet hálózathoz, amely bizonyos játékszoftverek internetes többjátékos üzemmódjához szükséges.