0
Apple iPod Windows-felhasználóknak is !
2001. november 18. 16:27
[CNET] Az Apple nagy fanfárral dobta piacra iPod digitális zenei lejátszóját, de amint erről beszámoltunk, a Windows-felhasználók egyelőre ki vannak zárva ennek használatából. Nos, ha igaz, már nem sokáig. A Mediafour szoftvergyártó cég egy olyan szoftvert tervez, amellyel Windows alapú PC-kkel is lehet majd használni az iPodot.